Nové vydání Lasenicovy Sexuální magie

Moderátor: Cagliostro

Uživatelský avatar
Arex
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1302
Registrován: 18 zář 2010, 13:33
pohlaví: Muž
Bydliště: Praha, jiné
Poděkoval(a): 116×
Obdrženo poděkování: 836×

Nové vydání Lasenicovy Sexuální magie

Příspěvekod Arex » 11 črc 2014, 20:02

Las.jpg


Vážení přátelé, dovoluji si Vás upozornit, že nakladatelství Trigon vydalo 8. 7. 2014 první úplné vydání Lasenicovy Sexuální magie. Kniha obsahuje úplné znění díla, které se dochovalo, přestože bylo 3x (!) zabaveno tehdejší cenzurou. Tento základní text je doplněn dvěma přílohami (Inkubus, Merisův papyrus) a dále mou studií V říši dvou principů.

Kniha je brožovaná, v celopapírovém přebalu s chlopněmi a má 100 stran. Na stránkách vydavatele je k dispozici za sníženou cenu 150Kč.

Z Mekova vyprávění vím, že se o ní kdesi pochvalně zmiňuje i pan Bardon.

Ukázka z předmluvy:

"Čtenáři!

Nepsali jsme tyto kapitoly pro ty, kteří hlásajíce mravní očistu, negují čistotu lásky - ať v té či v oné formě.

Nepsali jsme tuto knihu pro ty, již majíce ústa plná morálky, milosrdenství a moudrosti, točí zřítelnicemi mlsně do koutků svých očí, aby viděli a naučili se pro praxi svého soukromí!

Nepsali jsme toto dílo pro "neomylné a vševědoucí adepty Velkého díla", kterí pozorují spatra své stoupence a svět, sedíce ve skořápce svých problematických nauk a "okultních tajemství".
Neznáme adeptů - známe jen poctivé a skromné badatele; neznáme tajemství - víme jen, že existuje relativní nepochopitelno.

prošli jsme chrámy bratrstva New Eulis, viděli jsme obřady kněžek Kámadévy v Indii, klečeli jsme v templu Lásky v Egyptě, zůčastnili jsme se celebrací černých mší, sukubických sedánek i obětí satanistů...

Viděli jsme všude jednu bohyni - Lásku - Ísis - či Hekaté - ať tvořící, či ničící...

Viděli jsme a pochopili jsme to, co jsme pochopit chtěli, - nepomyslili jsme na nemravnost - a proto jsme vyšli neporušeni..."
„Srdce, buď statečné a spěj vpřed!“, tak volají všichni, kdož jsou sklíčeni smrtelností. Tak zní heslo zasvěcenců zanícených touhou po Absolutnu a stoupajících po žebříku Poznání. Ale až v soutěsce mezi obočím rozzáří se Světlo jako plamen blesku!

Zpět na “Pierre de Lasenic”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů