Telekineze

Absolutně volné téma

Moderátor: Cagliostro

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Uživatelský avatar
Haldirus
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2017, 13:15
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování:

Telekineze

Příspěvekod Haldirus » 12 led 2017, 23:22

Zdravím všechny,

rád bych se Vás zeptal, na téma telekineze. V bráně není přímo její cvičení nebo třeba bude na vyšším stupni (nejsem ještě moc daleko a jedu "s rozumem"), ale telekineze mě vždycky zajímala a mám o ní docela dost často i takové živé sny. Rád bych se zeptal, jestli se jí dá docílit pomocí Bardonových cvičení na vyšších stupních (čili jestli stačí pouze vytrvat) a nebo jestli nemáte jiný návod, který Vám zabral?

Děkuji
Jedu pomalu ale jistě, jsem zvědavý a tak se rád dozvím zajímavé informace či jiné názory. Nesoutěžím s nikým a tak Vás prosím, mějte se mnou trpělivost.

Uživatelský avatar
majstro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 465
Registrován: 18 čer 2009, 15:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 73×
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Telekineze

Příspěvekod majstro » 12 led 2017, 23:30

A jaka je tvoje motivace to umet?

Uživatelský avatar
Haldirus
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2017, 13:15
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování:

Re: Telekineze

Příspěvekod Haldirus » 13 led 2017, 09:53

Stejná jako dělat hermetiku, sebezlepšení a vývoj .. Je to pro mě vlastně taková přirozená touha po vědění a vývoji která je ve mě.
Jedu pomalu ale jistě, jsem zvědavý a tak se rád dozvím zajímavé informace či jiné názory. Nesoutěžím s nikým a tak Vás prosím, mějte se mnou trpělivost.

Uživatelský avatar
Adam
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 705
Registrován: 07 čer 2010, 02:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 481×
Obdrženo poděkování: 357×

Re: Telekineze

Příspěvekod Adam » 13 led 2017, 13:37

Telekineze lze, Haldire, prostřednictvím Bardonových cvičení dosáhnout. Zkratkovitější cestu bych nehledal. Vývoj schopností je vázán na vývoj charakteru a velmi pravděpodobně, do doby než toho dosáhneš, se Ti i promění priority a přání, takže případné získané schopnosti budou spíš bonusem mimochodem, než splněním cíle...
Adam
Nejsem ani duše, ani tělo, nesmrtelný duch-JÁ jsem,
jsem pouhý svědek tohoto bytí... :akasha

Uživatelský avatar
Haldirus
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2017, 13:15
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování:

Re: Telekineze

Příspěvekod Haldirus » 13 led 2017, 16:32

:) děkuji za krásnou odpověď :)
Jedu pomalu ale jistě, jsem zvědavý a tak se rád dozvím zajímavé informace či jiné názory. Nesoutěžím s nikým a tak Vás prosím, mějte se mnou trpělivost.

Uživatelský avatar
Lumpino
jedu jak drak
jedu jak drak
Příspěvky: 158
Registrován: 28 dub 2013, 08:32
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 39×

Re: Telekineze

Příspěvekod Lumpino » 22 led 2017, 09:23

Haldirus píše:Zdravím všechny,

rád bych se Vás zeptal, na téma telekineze. V bráně není přímo její cvičení nebo třeba bude na vyšším stupni ..........................

Děkuji


Je vidět že jsi onu Bránu moc dobře nečetl, protože je tam jasně popsaný způsob jak telekinetické schopnosti získat. :-) Přečti si ji pořádně a zaměř se třeba na astrální praxi.

Uživatelský avatar
Haldirus
jdu do sebe
jdu do sebe
Příspěvky: 44
Registrován: 05 led 2017, 13:15
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 16×
Obdrženo poděkování:

Re: Telekineze

Příspěvekod Haldirus » 22 led 2017, 11:07

Přiznám se, že ne.. četl jsem jenom tam až tam kde mám level.. číst si 8 - 10 úroveň mi prozatimně přislo k ničemu .. když se tím budu prakticky zabývat až za x let..
Jedu pomalu ale jistě, jsem zvědavý a tak se rád dozvím zajímavé informace či jiné názory. Nesoutěžím s nikým a tak Vás prosím, mějte se mnou trpělivost.


Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů