Učebnice vysoké magie

Absolutně volné téma

Moderátoři: Cagliostro, Brno

Pravidla fóra
Zde nechávám prostor na všechna témata, která se nevlezou do výše uvedených kategorií. Mám zde jenom prosbu, pokud se rozhodnete pro založení nového příspěvku, prosím zkuste popřemýšlet jestli není vhodnější umístění již do hotových kategorií. Nechci zase vyvořit nepříjemný škatulkovací systém, jde mi pouze o to, aby se zde třeba neobjevovaly dotazy na cvičení brány z prvního stupně apod.
Gyrgontex
trochu se tu rozkoukávám
trochu se tu rozkoukávám
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Facebook: Gyrgontex
Poděkoval(a):
Kontaktovat uživatele:

Učebnice vysoké magie

Příspěvekod Gyrgontex » 12 črc 2018, 00:45

Ahoj, nedávno jsem si zakoupil tuto nově vydanou knihu od Frabata. Víte o ní, máte s ní nějaké zkušenosti? A pokud by jste jí srovnali s bránou, která je podle vás lepší či vhodnější pro praktický výcvik?
Dělám a budu dělat, co chci.

Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a): 35×
Obdrženo poděkování: 10×

Re: Učebnice vysoké magie

Příspěvekod Tomáš » 12 črc 2018, 08:57

Jak se nemůže přeskakovat cvičení v BKOZ, tak tady to platí dvojnásob. Určitě se nevyplatí si jen tak zkusit nějaké cvičení z dalších lekcí. :-)

Nejde říct která je lepší nebo vhodnější, ale určitě bych být tebou začal s bránou, pokud budeš teprve začínat. :-)

BKOZ je univerzální cesta.
UVM je učebnice, takže musíš "splnit všechno do posledního puntíku". Navíc pokud přestaneš, tak se může stát, že o všechno přijdeš.
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Kuato
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Poděkoval(a): 62×
Obdrženo poděkování: 188×

Příspěvekod Kuato » 12 črc 2018, 10:13

Tomáš píše:BKOZ je univerzální cesta.
UVM je učebnice, takže musíš "splnit všechno do posledního puntíku". Navíc pokud přestaneš, tak se může stát, že o všechno přijdeš.

ale no tak, pane doktore, ze vy jste si malinko, malilinko zaprehanel.. ;o)

Kuato
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Poděkoval(a): 62×
Obdrženo poděkování: 188×

Příspěvekod Kuato » 12 črc 2018, 10:31

Gyrgontex píše:Ahoj, nedávno jsem si zakoupil tuto nově vydanou knihu od Frabata. Víte o ní, máte s ní nějaké zkušenosti? A pokud by jste jí srovnali s bránou, která je podle vás lepší či vhodnější pro praktický výcvik?

takto bych se na to nechtel koukat. Brana je neuveritelne sucha a stroha. nekomu to muze vyhovovat, jinemu to muze vadit az do miry, ze podle ni neni vubec schopen pracovat. tam muze byt Vysoka magie vhodnejsi. tak jako tak neuniknes nutnosti kultivovat a rozvijet vsechny aspekty sve bytosti, stejne jako v Brane a tohle promitat do zivota. mozna to bude mit jiny sat u jednoho a u druheho, ale neochcijes nic. vysledky jsou odvisle od vynalozeneho usili. cteni samo nestaci, ba naopak - od urciteho kvanta nabytych informaci uz jsou dalsi v podstatne zbytecne. proste vis co mas delat - kdyz splnis podminky, uvidis na sobe a ve svym zivote zmeny, ktere muzes nazvat pokrokem. budes videt z vlastnich zkusenosti, ze to funguje. bez toho muzes cist a rozumovat do aleluja a je to k hovnu.

RaE
snažím se trochu psát
snažím se trochu psát
Národnost: ČR
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování:

Příspěvekod RaE » 12 črc 2018, 14:40

Gyrgontex: Tvůj dotaz se zde již řešil v tomto vláknu: https://frabato.cz/viewtopic.php?f=20&t=1632
Dále doporučuji toto video: https://www.youtube.com/watch?v=M8pmEcouNr0, je v něm také zmínka k tomuto tématu...

Tomáš
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Poděkoval(a): 35×
Obdrženo poděkování: 10×

Příspěvekod Tomáš » 13 črc 2018, 14:16

Kuato píše:
Tomáš píše:BKOZ je univerzální cesta.

ale no tak, pane doktore, ze vy jste si malinko, malilinko zaprehanel.. ;o)

Ale tak určitě sestřičko. Pošlete prosím dalšího pacienta. .-)
Hospodin je tvůj ochránce, Hospodin je ti stínem po pravici.

Zpět na “Obecná (Nezařazená) diskuze”