Evokace v astralu

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 14:08

Tak jsem byl pred spankem inspirovany, jeste jsem o tom mel zajimavy sen, provadet Evokaci v Astralu.

Bezne Mag provadi Evokace v fyzickem svete, ale s tim nekdy byvaji problemy, protoze treba neumi zmaterializovat fyzicky danou bytost na tolik, aby se s ni dalo snadno komunikovat.

Jenomze sny jsou taky urcitou casti Astralu, kde se setkavame s ruznymi duchovnimi bytostmi. Tak proc neuzpusobit Evokace primo v Astralu (dalo by se vyuzit Lucidnich snu, kdy clovek si je vedom ze je ve snu, tudiz v urcite casti Astralu) a primo privolavat za sebou ruzne bytosti obyvajici Astralni uroven.

Stacilo by ovladnout dve techniky, LD (lucid dream, zive sny, aby se clovek mohl ve snu neomezene pohybovat a vedel ze je to jen sen) a Evokacni teorii, aby pak vse v snove realite - astralu, mohl pripravit Evokaci, volani dane bytosti.

Zajimal by me vas nazor, na tudle praktiku

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Anubis » 26 kvě 2011, 16:12

Pete píše:...ale s tim nekdy byvaji problemy, protoze treba neumi zmaterializovat fyzicky danou bytost na tolik, aby se s ni dalo snadno komunikovat.

To je jen forma ochrany, můžeš být vděčný. Ti, kterým se nepovedlo vytáhnout Excalibur o něm taky mohli jen snít...

Pokud chceš využívat sny k evokacím, tak si v prvé řadě uvědom, co děláš. Je velmi malá pravděpodobnost, že se ve snu octneš zrovna v té sféře, kterou potřebuješ. Ty totiž zjevně neumíš vcházet vědomě do potřebných rovin. Při evokaci je (pokud vím) důležité vědět, co přesně chceš. To se se snovými hrátkami moc neslučuje. Je to jako kdybys chtěl koupit mléko a vrátil se s klobásou, protože mléko neměli. Takový labilní a všepřijímající postoj k ničemu dobrému nevede.

Moc nerozumím tomu, proč všichni chtějí evokovat. Ty už jsi prošel 8 stupňů z Brány, nebo děláš evokaci podle někoho jiného?

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 17:37

Neco jsem z brany cvicil, neco ne. Z knihy vychazim z Evokace od Bardona, mam za sebou nejakou Buddhistickou prax tj neco jako Bardonove stupne ovladani mysli, pak ruzne hypnagogicke stavy kdy dokazu videt astralni rovinu atd..

nevenuju se jenom Bardonovi, jak on rekl, nic nezavrhovat, protoze kazdy system/nabozenstvi ma v sobe paprsek pravdy

Jinak proc zrovna evokace. Prosel jsem si hodne skusenostmi, kdy jsem se poznaval s ruznymi bytostmi (duchovni ucitel a dalsi). Astralni cestovani a Evokace jsou dve cesty jak navazovat kontakt. Tak proc ne ?

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 17:41

Navic mam skusenosti hodne druhu, a neco odbite i z praxe. Ale napriklad 2-3 roky vycvik (Buddhisticka praxe ovladani myslenek, zvladani energii a tretiho oka ktere se mi samovolne otevrelo, navazovani kontaktu s ruznymi bytostmi)

Potom dalsi 2 roky spis teoreticke vyuky o Evokacich, kdy jsem si to jeste po predchozim vycviku vyticil za cil, protoze jsem videl uz hodne smeru a tendle mi nejvic vyhovoval

Tak se uz nemuzu dale sekat na teorii, jeste kdyz citim, ze jsem na to pripraven (po 3 rocich + 2 rocich vycviku). Napadlo me to jako zajimavy experiment, navic jeste jista inspirace ktera tam byla dokonce doprovazena snemo tomm pozdeji

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Anubis » 26 kvě 2011, 18:02

Pete píše:Tak se uz nemuzu dale sekat na teorii, jeste kdyz citim, ze jsem na to pripraven...

Já tu přece nemluvím o teorii. To spíš ty se svou evokací ve snu. Kdyby ti to šlo, tak už to se svou náturou dávnou vyzkoušíš. Lidi se pořád snaží některé věci obejít, ale zkrátka to není možné. Roky prací na sobě jsou jistě chválihodné, ale o ničem vlastně nevypovídají.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 18:28

Nechapu proc by to neslo. Ve snech jsem potkal uz hodne bytosti, i meho duchovniho pruvodce. Sen se prilis od astralu nelisi, vlastne v jedne casti astralu se primo odehrava, tak nevidim duvod proc by to neslo. Akorat ze neevokujes z fyzicke reality, ale z astralni

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Anubis » 26 kvě 2011, 18:42

Pete píše:Nechapu proc by to neslo. Ve snech jsem potkal uz hodne bytosti, i meho duchovniho pruvodce. Sen se prilis od astralu nelisi, vlastne v jedne casti astralu se primo odehrava, tak nevidim duvod proc by to neslo. Akorat ze neevokujes z fyzicke reality, ale z astralni

Ten tzv. sen jde napříč sférami. Jenže lidé jsou obyčejně vědomi jen v těch nižších. Tam toho potkáš... a všechno nevalné kvality.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 18:43

Salamandri by meli byt cisti, taky ze jsou ohnivi, aj este jsou nekteri nakloneni cloveku. Tak nechapu, proc ne

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Anubis » 26 kvě 2011, 18:50

Pete píše:Salamandri by meli byt cisti, taky ze jsou ohnivi, aj este jsou nekteri nakloneni cloveku. Tak nechapu, proc ne

Ty o koze, já o voze. Pokud si to tu chceš za každou cenu obhájit, tak se ti to jistě povede. Běž se prospat, zastav se ve sféře elementálů, něco vyevokuj a hotovo. Pokud nemáš žádný problém, tak nevím, proč to řešit.

Zkrátka ti chci dát najevo, že mě nějaká experimentální magie nezajímá. Pro mě všechno musí mít řád a dokud to neobsáhnu na všech frontách, tak to nedělám. Proto jsem si vybral Bránu.
Naposledy upravil(a) Anubis dne 26 kvě 2011, 18:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 18:55

Ja chtel jen znat vas nazor, na neobvyklo ale asi praktikovatelnou metodu

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Anubis » 26 kvě 2011, 19:07

Pete píše:Ja chtel jen znat vas nazor, na neobvyklo ale asi praktikovatelnou metodu

Tak dobře. Pokud někdo dokáže ve spánku vejít pokaždé do stejné sféry, tak v tom nevidím překážku. Problém je v tom, že si nejsem jistý tvou rozlišovací schopností, a proto se mi ta metoda ve tvém podání zdá jako postup náhodných setkání, popř. honba za senzací.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 26 kvě 2011, 19:09

Ne. Casto jsem dokazal si byt plne vedom ve snu. Dokonce mi muj duchovni ucitel dal 2 zkousky, a snazil se me zmast. Neni tezke si udrzel plne vedomi pri snech.

Nejhorsi bylo, kdyz se muj duchovni ucitel vydaval za kamose, a snazil se me presvedcit ze je to neni sen ale realita (tudiz by me oblafnul a ja bych usnul) ale prisel jsem na to, a on priznal ze neni ten za koho se vydava.. to byla opravdu krasna zkusenost :lol:

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod mek onder » 27 kvě 2011, 00:23

Zajímavé,ale k čemu to ;) máš důvod je evokovat a k čemu je budeš užívat?Dokaž že jsi pánem a udělej to klasicky.Budou tě pak respektovat zcela jinak než tím tvým způsobem.Nebo to dělej jak chceš ty,ale uvědomuj si vždy následky :) ,bud´je evokuješ u nich ;) což znamená výhodu domácího prostředí pro něj :D ,nebo tam budeš dělat něco jen ve své fantasii-představě,když neumíš nahustit dostatečně správnou vibraci tady při plném vědomí..Je dobré vědět co od nich chceš,jak je vyvolat a jak je odvolat - plně vědomě.Přeji mnoho úspěchů.At´se daří.

Mc :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Pete
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 422
Registrován: 01 lis 2010, 02:17
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 31×
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Pete » 31 kvě 2011, 22:23

njn ztratim vyhodu domaciho prostredi

ja mam velkou neduveru sam k sobe, takze pak vymyslim blbosti :lol:

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Evokace v astralu

Příspěvekod Cagliostro » 25 srp 2011, 21:53

Tohle vůbec není moc důležité... a použitelné.
Ego sum, qui sum!


Zpět na “Evokace”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host