Spolecnost Frantiska Bardona ?

Na tomto místě dávejte a pište podklady pro setkání a společnou práci

Moderátoři: Cagliostro, Anubis, Tomáš, Saila

Uživatelský avatar
mek onder
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 412
Registrován: 17 říj 2010, 22:52
pohlaví: Muž
Poděkoval(a): 255×
Obdrženo poděkování: 350×

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod mek onder » 25 čer 2012, 00:42

Sdružení je jen sdružení ;) na principech přátelství a společných zájmů,zase až tak moc lidí se v něm nestřídá :) ,nejsou tam společenské ambice(vedoucí) a člověk se přiřazuje dle vibrací a svých strachů - buď vůbec ;) nebo na tak krátký čas,aby to zvládl...,jelikož Přátelství je Láskou Universa a Svobodu Ducha málokdo unese,protože ukrývá v sobě vzájemný respekt,úctu a lásku k individualitě druhého ale i sebe a úpřimnost mezi přáteli ;)+ práci na sobě,což asi mnozí nepoznali,ale mohli by svým ideálem tam aspoň směřovat :) a naplňovat tak odkaz FB ;)

O "medvědovi" nemůže být řeč,ani z žádných jiných důvodů ;) vše je už vyřešeno a domluveno.Kvalitu srdcí si musí pohlídat prvně každý sám u sebe dle svého nejlepšího vědomí a svědomí..,za jakým účelem vše vlastně koná... ;)

Ať se daří.

Mc :)
..všechny věci tady jsou skutečně jenom dočasné - pouze Duch je dokonalou podstatou. Nikde mimo tebe samotného není pro tebe cíle. Jediný smysl a cíl vlastního života je v rozpoznání vlastního životního úkolu, tj. ve vědomí vlastního živého poměru k Bohu.

Uživatelský avatar
Ahvaeshel
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 63
Registrován: 15 čer 2012, 03:55
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod Ahvaeshel » 25 čer 2012, 03:29

Ne prominte, tenhle topic vznikl jako reakce na to, ze jsem v ruzdnych spolcich, z kterych zadny neni mou srdcovkou. Jsem zvykly ze zahranici, ze tam se zgrupuje temer vse co ma ruky a nohy, pricemz lidi jsou v 30 - 40 spolcich soucanse. Byl to jen muj navrh, abychom na sebe, v pripade nefunkcnosti tohoto fora nestratili kontakt. Nejaka osoba by treba mohla mit kontakty na jednotlive cleny (samozrejme, ze ne ja), a v pripade ze forum spadne, nebo nebude funkcne, by jsme mohli pokracovat v pratelstvi. Jako nesyckuju, forum je super. Priznam se, ze by mi moc chybelo a kdyby zde nebylo tak nemam na nikoho z Vas kontakt :-). Jak by jsme se pak nasli ???

Proto jsem chcel vytvorit " Sdruzeni FB ", aby jsme neprisli o kontakty tak za 10 - 20 let. Kdovi jak pak bude internet fungovat, jestli to nebude na cipove karty, a jen na monitorovanych forech. Proto kdo chce mohli by jsme treba Marvinovi zaslat kazdy z nas aspon nejaky kontakt na sebe . Napr. nick a nas sekundarni, nebo primarni mail. To uz stejne je kdyz jsme se zde registrovali, jen tohle by bylo oficilani. Co rikate ? Takova poistka.

Kdyby forum spadlo, muzeme Marvina kontaktovat a zjistit, kde je nove forum, nebo tak neco :-).

Jen napad :-)

A.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod marvin » 25 čer 2012, 10:14

No, uvidíme jak se bestie rozroste. Možné je všechno. Pokud padne internet, tak těžko říct co bude následovat. Určitě sdružovat kontakty asi nechci. Mohlo by vzniknout něco jako odkaziště, ale spíše by to mělo být na osobní úrovni a lidé by se měli poznat. Tam nehrozí žádná cenzura ani odposlech (pokud někdo nepošle špeha:)
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

Uživatelský avatar
Cagliostro
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 1224
Registrován: 11 bře 2010, 11:16
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 24×
Obdrženo poděkování: 521×

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod Cagliostro » 25 čer 2012, 12:11

Spíše se však obávám, aby nedošlo k jistému zneužití nějaké osoby (viz Universalia a Dr. Smíchovský-zrada byla a členů se zde také vystřídalo stovky). obávám se, že se dožijeme něčeho obdobného, byť v jiné formě, co tu již bylo.
Ego sum, qui sum!

FTX

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod FTX » 26 čer 2012, 08:53

marvin píše:No, uvidíme jak se bestie rozroste. Možné je všechno. ......... Tam nehrozí žádná cenzura ani odposlech (pokud někdo nepošle špeha:)

Podle mě až tak zlé to nebude. Ukázkou a vlaštovkou "kontrolované diskuse" je třeba facebook. Ten "tajně" monitoruje každého uživatele, ví odkud se přihlásil a vytváří profil z jeho názorů. Nic z gruntu nového se asi v horizontu 10 let nevymyslí.

Nejhorší scénář by byl, kdyby jen za vlastnictví knih Bardona hrozil kriminál.

Pokud má S.N.Lazarev pravdu, tak v roce by mohlo 2015 dojít k výraznému obratu k lepšímu. A do té doby už bestie nestačí nenarůst.
V zemi zaslíbené by mohlo dojít ke krizi až vojáci zjistí, že za službu v armádě a riskování života dostávají jen bezcenné nekryté papírky.

----------------------------------------------
Podle mě skupina kamarádů bez nějaké organizace má větší šanci než organizovaný a registrovaný spolek.

Uživatelský avatar
marvin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2864
Registrován: 16 čer 2009, 10:52
pohlaví: Muž
Národnost: ČR
Poděkoval(a): 553×
Obdrženo poděkování: 713×
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod marvin » 26 čer 2012, 09:30

hoši, nejdu moc dobrým příkladem - když se rozepisuju o těchhle offtopicech.. ale souhlasím. vnímám to stejně. Kontrola se snaží, čipy se zdokonalují, monitoring je všude. Už mám pocit, že se skoro nemá cenu někde maskovat a bránit zveřejňování osobních dat (viz. tema skryte podforum) ..Kdo máte android, tak víte o čem mluvím..

ale muj názor je, že se to prostě nestihne realizovat. Posun určitě nastane.. nevím jesli bude krize, válka, nebo cokoliv, jenom mám pocit, že ty data, kt. se někde nasbíraly, tak se stejně nebudou dát použit nebo zpracovat včas..

ale je to jenom můj pocit..
Pravá mysl pojme všechny lži a klamy, aniž by byla zmatená.
Pravé srdce pojme jed nenávisti, aniž by došlo k újmě.

FTX

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod FTX » 07 črc 2012, 20:31

Jedině snad tohle:
http://frabato.cz/viewtopic.php?f=34&t=521

Chápu, že je to velké sousto :o, ale jak jinak 8-).

Uživatelský avatar
verona
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 82
Registrován: 06 črc 2012, 13:12
pohlaví: Žena
Obdrženo poděkování:

Re: Spolecnost Frantiska Bardona ?

Příspěvekod verona » 07 črc 2012, 22:22

Ahvaeshel píše:Mne jen tak napadlo ... co kdyby se nekdo podujal zalozit treba sdruzeni Frantiska Bardona, nebo nejakou Hermetickou spolecnost. Mohlo by to byt zpocaku neco jako volne sdruzeni osob zabyvajicich se Bardonovou naukou. Aspon by jsme o sobe vedeli vic a v pripade potreby si mohli treba pomahat, organizovat srazy, stretnuti, jit za spolecnymi cily ... jako je to neco uplne mimo mne --- protoze ja se strasne nerad sdruzuju, jsem doslova samotar ... ale jako myslenka je to zajimave. Teda jako nemyslim nejakou FB skupinu nebo neco podobne, ale spis takove volne sdruzeni osob, ktere jdou svou cestou a pritahuje je nejakym zpusobem mistr Bardon. Co rikate ? Slysel jsem, ze nekdo tady zna i syna mistra Bardona, --- to je uzasne. Mozna by se mu libilo zalozit spolecnost ktera by dbala na odkaz jeho otce. Na zapade je to bezne tyhle spolecnosti, u nas jsme porad takovymi pionyri v zakladanin spolecnosti. Ale asi vetsina z nas je samotarskeho zalozeni a nerada se sdruzuje --- co uz samo Bardonovo uceni nasvedcuje. ... Jen takova myslenka :-)


Mě se ten nápad moc líbí. Mám ohromnou touhu poznat lidi společného zaměření, myslím si, že tím setkáním by nehrozilo vytvoření nějaké sekty, protože jak už jsi psal, šel by každý sám za sebe. Pomáhat navzájem by jsme si jednou ročně mohly.


Zpět na “Veřejná Komunita”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti