astralni cestovani-potize

Moderátoři: Cagliostro, Anubis

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

astralni cestovani-potize

Příspěvekod duchykk » 30 zář 2012, 21:09

Zdavím,setkal jste se už s nějakým probleme mimo tělo?
Stalo se mi zkráceně hruba toto:když jsem byl venku,viděl v dálce jasné světlo zařící,které se přibližovalo ve směeru k mému fyz.tělu,když bylo předemnou,ucítíl jsem jak se samovolně vracím ke svému fyz.tělu,a stále zrychluji,když jsem mijel stříbrnou mlhovinu,těsně u dveří bytu,kde odpočivalo me fyz.tělo,zasebou jako bych zaslechl :jen počkej, ty uvidíš,já si počkám ,mám nekonečno času,potom jsme ztratil vědomí, a ucítil jsem silnou bolest v o oblasti pobříšku,až jsem se probral,co to mohlo být za bytost,venku?někde jsem četl,že pokud mé tělo obsadí jína bytost,muze dojit ke schizofrenii,kvuli tomuto zazitku,jsme dal na cas cest. k ledu,

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: astralni cestovani-potize

Příspěvekod Ondra » 30 zář 2012, 21:28

Ony ty bytosti poznají , když není člověk připraven, tedy opouští tělo dá se říct spontánně, ne svou vůlí. Nevím tedy, jak to je u tebe, jestli je to výsledek dlouhodobé práce, nebo něčeho jiného. U mne se něco podobného stalo před 12ti lety, kdy jsem samovolně opustil tělo a něco na mne řvalo "já tě zničím, já tě zničím", pomohlo jen zaříkávání v moci nejvyššího a tehdá jsem měl blízko i k Ježíšovi , atd. Každopádně to opuštění bylo způsobeno úplně něčim jiným , než mou vůlí.

duchykk
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 67
Registrován: 30 zář 2012, 20:54
pohlaví: Muž

Re: astralni cestovani-potize

Příspěvekod duchykk » 30 zář 2012, 21:36

bylo to uz hrozne davno,, kdyz jsme jeste chodil na stredni skolu,zajimal jsme se teoreticky oto, pak jsme presel k praktickemu cviceni,vyzdycky jsem delal Schultzuv autogenii trenink, do stadia upklne umrtveni tela, pozdeji jsme zkusil vyklouznout ven , apovedlo se ,ale pak nastal ten zazitek,nevim co stim,zda je to pro mne bezpecne znovu se dotoho poustet,jsem nato sam,muze to byt zpusobene obsendatne kompulzivni poruchou,kterou sem v te dobe trpel?

Uživatelský avatar
Ondra
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 618
Registrován: 26 led 2011, 22:54
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 30×

Re: astralni cestovani-potize

Příspěvekod Ondra » 30 zář 2012, 21:42

může... obecně je známo, že jakákoliv psychická porucha je pro magii nepřípustná.
Naposledy upravil(a) Ondra dne 30 zář 2012, 21:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Anubis
mě už nikdo nezastaví
mě už nikdo nezastaví
Příspěvky: 680
Registrován: 19 zář 2009, 18:06
pohlaví: Muž
Poděkoval(a):
Obdrženo poděkování: 59×

Re: astralni cestovani-potize

Příspěvekod Anubis » 30 zář 2012, 21:43

duchykk píše:Zdavím,setkal jste se už s nějakým probleme mimo tělo?

Podobně mi vyhrožoval můj stín ve snech. Do astrálu jsem se dostal samovolně až po dostatečném pročištění svého podvědomí. To se projevuje tak, že začneš své sny zcela ovládat a kecy podobného typu na tebe nezaberou.

Stalo se mi, že jsem měl občas tlak na centru přes které jsem se vracel, většinou to byla anaháta a nebo jiná z vyšších čaker. Je to jen moje domněnka, ale pokud cestuješ skrze čakry nižší, tak se dostáváš do horších sfér z hlediska prožívání. Pokud se ta bolest dá lokalizovat v těle, tak je to pořád dobré. Když jsem se vracel např. z pekelné sféry, tak mě bolelo celé tělo (fyzické i psychické).

Všechny technické věci se mají dělat až po morální očistě, která je popsána buď v Bráně od Bardona = více obecně přes vlastnosti atp. a nebo třeba v nedávno vzpomínané rádžajóze (konkrétní zákazy + příkazy...). Bez toho to nejde.

Uživatelský avatar
miroslav
už jsem tu něco zanechal
už jsem tu něco zanechal
Příspěvky: 51
Registrován: 28 zář 2012, 13:47
pohlaví: Muž
Obdrženo poděkování:

Re: astralni cestovani-potize

Příspěvekod miroslav » 09 říj 2012, 19:39

Anubis píše:Všechny technické věci se mají dělat až po morální očistě, která je popsána buď v Bráně od Bardona = více obecně přes vlastnosti atp. a nebo třeba v nedávno vzpomínané rádžajóze (konkrétní zákazy + příkazy...). Bez toho to nejde.


Mohu potvrdit. Já to zkoušel, nejde to, bolí to. Teď jsem zase na začátku, ale s větší pokorou.
"Vím, že nic nevím." Fakt? No já nevím :-)


Zpět na “Archiv, neaktivní témata..”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti